Kapitola V

Vybíráte dárek?

  V životě se objeví okamžik, kdy potřebujeme rozveselit, a dárek nebo pozornost nám mohou znovu vykouzlit úsměv na tváři. Nebo naopak chceme někomu rozveselit den my a takový dárek je skvělým řešením. Ačkoli mezi lidmi není obvyklé dávat si dárky jen tak pro radost, je to skutečně škoda. Právě ten moment překvapení, když vaši nejbližší dárek nečekají, vám zaručí největší úspěch. A právě u nás, Vám  můžeme nabídnout výhradně vlastní výrobky. Z kvalitních a nejlepších materiálů, za přijatelné ceny.      
  
Z čeho se můžeš těšit dnes, neodkládej na zítřek.” Josh Billings

“Umět se radovat ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď.” Ota Pavel

Související články

10.10.2018

Vyberte ideální šperk podle tvaru obličeje, tónu pleti, barvy vlasů nebo očí.

Při výběru dokonalého šperku je dobré se zaměřit na tvar obličeje, barvu vlasů, očí  nebo tón pleti. Ten udává, nakolik může nositelku správně vybraného šperku rozzářit. Jako vodítko můžeme použít i barvu vlasů, která představuje nečekaného spojence pro daný klenot. Nesmíme zapomenout na barvu očí ty hrají velkou roli. Při správném výběru odstínu kamene může barvu očí zvýraznit, podtrhnout a rozpálit v nich jiskru. Všechny výše uvedené rady tvoří velkou část celkového dojmu, na jehož základě člověka vnímáme.