Blog

12.11.2018

Pár jednoduchých rad

Péče a čištění šperků záleží na tom, jak často je nosíte. V případě nošení při vykonávající práci, sportu nebo jiné aktivitě, u které by se vám šperk poškrábal je lepší šperk buď sejmout a nebo ho alespoň častěji umýt v teplé vodě s jarem nebo lehce vyčistit např. zubním kartáčkem a pastou, poté opláchnout a osušit suchým hadříkem. Pozor na krémy, kosmetiku nebo na jiné chemické přípravky.

31.10.2018

Lití na ztracený vosk

Tato technologie za použití nejmodernějších strojů německé značky Indutherm, který je vhodný pro odlévání všech druhů kovů do forem a nebo kyvet. Tavení kovu se děje pomocí indukce.

10.10.2018

Vyberte ideální šperk podle tvaru obličeje, tónu pleti, barvy vlasů nebo očí.

Při výběru dokonalého šperku je dobré se zaměřit na tvar obličeje, barvu vlasů, očí  nebo tón pleti. Ten udává, nakolik může nositelku správně vybraného šperku rozzářit. Jako vodítko můžeme použít i barvu vlasů, která představuje nečekaného spojence pro daný klenot. Nesmíme zapomenout na barvu očí ty hrají velkou roli. Při správném výběru odstínu kamene může barvu očí zvýraznit, podtrhnout a rozpálit v nich jiskru. Všechny výše uvedené rady tvoří velkou část celkového dojmu, na jehož základě člověka vnímáme.